Сьогодні о 09:36
22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, у Золотоніській військовій адміністрації родинам загиблих захисників і захисниць України із Золотоніщини вручили державні нагороди від Президента України.
Орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:
- солдата Володимира Лазіна (Зорівська громада),
- солдата Володимира Сандигу (Драбівська громада),
- старшого солдата Вадима Хвоста (Чорнобаївська громада),
- солдата Максима Напалкова (Піщанська громада),
- солдата Олександра Сухом’ясова (Гельмязівська громада).
-
- За проявлені героїзм, мужність та самовідданість під час виконання військових обов’язків Указом Президента України орденом «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно) нагороджений Олександр Олександрович СУХОМ’ЯСОВ, солдат 2 кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки, уродженець міста Мирноград Покровського району Донецької області, - повідомили у Гельмязівській громаді. - Нагороду отримала мама Героя – Світлана ЯЦЕНКО, яка переїхала із зони бойових дій і є мешканкою нашої громади. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших воїнів. Вічна слава і вдячність тим, хто боронив Україну до останнього подиху.
Відзнакою командувача ОСУВ «Таврія» «За хоробрість в бою» (посмертно) нагороджено солдата Олександра Трушнікова із Чорнобаївської громади.
Нагороди вручили перший заступник голови Золотоніської військової адміністрації Богдан Горбачов та майор Золотоніського ТЦК та СП Сергій Корж.
Ми пам’ятаємо кожного Героя.
Їхній подвиг назавжди в історії нашого краю.
Слава і честь!
***
Слідкуй за нами у Facebook, Instagram та Telegram, щоб нічого не проґавити