У селі Богодухівка, що на Золотоніщині, водійка з 1,8 проміле алкоголю в крові спричинила ДТП, внаслідок якої травмувалися двоє 7-річних дітей.

Випадок стався 20 червня близько 20:00. За попередніми даними, жінка, рухаючись вулицею Рички, не дотрималася безпечної швидкості, не впоралася з керуванням і виїхала на узбіччя, після чого автомобіль наїхав на дерево та паркан.

Унаслідок аварії травмувалися дві 7-річні пасажирки. Дітей з тілесними ушкодженнями госпіталізували. Під час спілкування з водійкою поліцейські виявили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Освідування показало 1,8 проміле алкоголю в крові.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років. Досудове розслідування триває.

***

Слідкуй за нами у Facebook, Instagram та Telegram, щоб нічого не проґавити

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися