У селі Богодухівка, що на Золотоніщині, водійка з 1,8 проміле алкоголю в крові спричинила ДТП, внаслідок якої травмувалися двоє 7-річних дітей.
Випадок стався 20 червня близько 20:00. За попередніми даними, жінка, рухаючись вулицею Рички, не дотрималася безпечної швидкості, не впоралася з керуванням і виїхала на узбіччя, після чого автомобіль наїхав на дерево та паркан.

Унаслідок аварії травмувалися дві 7-річні пасажирки. Дітей з тілесними ушкодженнями госпіталізували. Під час спілкування з водійкою поліцейські виявили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Освідування показало 1,8 проміле алкоголю в крові.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років. Досудове розслідування триває.
***
Слідкуй за нами у Facebook, Instagram та Telegram, щоб нічого не проґавити

